MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 února, 2018

Minulý článek, kde jsem vám připravila odkazy na některé autory, které jsem našla, se vám docela dost líbil. Proto připravuji článek nový, tentokrát s nakladateli a knihkupci. To předpokládám pro vás nebude taková novinka, ale i tak můžete mrknout... Opět platí, že jde o odkazy, které jsem našla, takže pokud znáte nějaké další, budu ráda, když mi napíšete :-) Pro vyhledávání použijte CTRL+F...   Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

   Lucy Lillianne
   V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

   2 komentáře:

   1. Super článok, väčšinu vydavateľstiev sledujem, niektoré české nie, ale keďže od nich napr. nenakupujem, tak nesledujem, lebo je toho tak veľa a nedá sa mať prehľad vo všetkom :D Nedávno som objavila profil editora a prekladateľa z CooBoo a veľmi ma baví sledovať jeho príspevky (keby si sa chcela mrknúť @erik.k.editor )

    OdpovědětVymazat

   Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
   @lucylillianne