MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 prosince, 2018

Mám pro vás nachystaný další článek. Opět jsem si vybrala pět náhodných účtů, kde jsem se snažila volit ty, které jsou originální, nejsou přeplácané, kde se knihy neztrácí v množství dekoru a tak podobně. Některé z nich mohou být trošku na pomezí, ale každý máme holt jiný vkus :-) Doufám, že někoho z vás nalákám, abyste si dané profily prohlédli a třeba se vám zalíbí natolik, že je začnete sledovat taky :-) A máte vy pro mě nějaké tipy?

  • andygamebook
  • proste.tina
  • zuzanaa8
  • date_with_a_book

📖Book Look. 🇬🇧⬇️ 🇨🇿➡️ Sabaa Tahir: An Ember in the Ashes. 🇨🇿K teto serii me privedla Molly v knize a ja jsem za to rada. Je to hodne dynamicky a propleteny pribeh. Provazi nas krasna hlavni hrdinka. Po certech chytra s tezekym osudem. Malinko klise, ale to je jen zacatek celeho klubka pribehu. 🔜Nemohu se dockat dasiho dilu, ktery u nas vychazi 14. prosince❗️ a bude se jmenovat 🔆Smrt před branami🔆. 🇬🇧It was Czech Youtuber (molly v knize) who were recomending first Sabaa’s book. I am so happy to read it. I love it! The story is very dynamic and komplex. Very beautiful and clever main heroes. I can’t wait for next part❗️ • #sabaatahir #anemberintheashes #book #bookstagram #reading #buch #bücher #biblia #knihy #kniha #ctenijesexy #vicecasunacteni #dnescitam #cooboo #albatrosmedia #lesen #bookworm #candle #primark #claudiagray #decor #booklover #knihomol #fantasy #athousandpiecesofyou #ukazcoctes
Příspěvek sdílený Books And Games (@andygamebook),

🇸🇰⬇️ Hello and Happy 1st of December! 💛 #qotd: What are you most excited about Christmas? Me: I'm really looking forward Christmas atmosphere outside on the strees and listening to Christmas carols aaand the smell of cold and snow and pine and cinnamon aand tangerines 😃 And also about decorating and baking and buying presents and being home with my family and friends. And so many other things. What can I say, I LOVE Christmas! ❤️🐱 ______________________ 🇸🇰 Ahojte! Pekný prvý decembrový deň vám prajem. 😃 Otázka dňa: Na čo sa najviac tešíte v období Vianoc? Ja: Úplne sa teším na tu vianočnú atmosféru na uliciach, ako bude všade voňať čečina a mandarínky a punč a škorica. 😍 Aj na sneh a zdobenie a nakupovanie darčekov, na pečenie a aj na to, že konečne si na chvíľu oddýchnem od školy a budem doma s rodinou a kamarátmi 💛.. No čo vám poviem, Vianoce sú moja najobľúbenejšia časť roka 😊 #bookstagram #czskbookstagram #booklover #mybookfeatures #bookishcreations #booknerds #booksforlife #bookishlove #books #christmas #readingissexy #readmore #readingstyles #bookstagramfeatures #instagram #randesknizkou #datewithabook #christmastree #readingtree #advent #whatiwantforchristmas #christmascarols #christmasvibes #christmasatmosphere #dnescitam #christmasdecor #christmassweater
Příspěvek sdílený Rande s knižkou (@date_with_a_book),
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87