26 června, 2017

 autorkou nedokončeno

Archiv na mě dlouho koukal v Levné knize. Nakonec jsem se odhodlala si ho vzít, i když neměli druhý díl. Ten jsem naštěstí sehnala v knihkupectví...
 


Archiv

 • Archiv  
 • Dveře do prázdnoty
 • Returned


Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Takže tahle série je nedovydaná? Tak ještěže jsem si to nekupovala, akorát bych pak zase nadávala... Ale dost jsem nad sérií uvažovala, byla jsem totiž přesvědčená, že je to dilogie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ma byt jeste jeden dil, ale autorka ho nedodelala

   Vymazat
 2. Už jsem chtěla nadávat, jak mě točí, kdy se u nás série nedovydají. Ale vidím, že to nedokončila autorka... Tak držím palce, ať to ze sebe nakonec dostane :))

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)