MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

27 června, 2017

Knižní přírůstky #155

úterý, června 27, 2017 6 komentářů
Tento týden mám dva nové balíčky. V prvním jsem objevila vyhraný recenzák, další z dílny Diany Gabaldon. Mám pocit, že časem mi na tuto autorku nebude stačit ani police :-) A v druhém balíčku mám dvě knihy od děvčat ze Světa mezi řádky, které jsem dostala za vyrobení dvou šablon. Moc děkuji holky :-D

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Jůů! Užij si čtení Diany Gabaldon, já pořád říkám, že už začnu a pořád nic... Tak snad v létě no :D A Stačí jen chtít mě hodně láká! :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakmile se do toho pustíš, tak to jen tak nepustíš :-D

   Smazat
 2. Ke knihám gratuluju, i mě se povedlo knihu Lord John... vyhrát, mám jí skoro přečtenou a je vážně skvělá, jak je autorčiným dobrým zvykem. :)) Přeju příjemné čtení a budu se těšit na tvé názory... :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já ji dnes konečně dočtu. Jsem po noční, tak to nemůžu dospat... :-)

   Smazat
 3. Moc pěkné nové kousky :) Knihy od Diany Gabaldon mám ráda, ale Panicové mě zklamali, tak ted váhám, jestli se pouštět do této novinky :) A Noční labuť mě hodně láká :) Hezké čtení :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jj, Panicové se po marketingové stránce moc nepovedli. Ale po obsahové stránce to bylo pěkný, ale krátký.

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87