MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

26 června, 2017

 autorkou nedokončeno

Archiv na mě dlouho koukal v Levné knize. Nakonec jsem se odhodlala si ho vzít, i když neměli druhý díl. Ten jsem naštěstí sehnala v knihkupectví...

Recenze - Archiv | Dveře do prázdnoty
 


Archiv

  • Archiv  
  • Dveře do prázdnoty
  • Returned 

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Takže tahle série je nedovydaná? Tak ještěže jsem si to nekupovala, akorát bych pak zase nadávala... Ale dost jsem nad sérií uvažovala, byla jsem totiž přesvědčená, že je to dilogie.

    OdpovědětSmazat
  2. Už jsem chtěla nadávat, jak mě točí, kdy se u nás série nedovydají. Ale vidím, že to nedokončila autorka... Tak držím palce, ať to ze sebe nakonec dostane :))

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne