22 října, 2015

Domácí sušenky

čtvrtek, října 22, 2015 bez komentáře
Na první pokus jsem docela spokojená :-D


Recept je od Tescomy, z letáčku, který byl přibalený k razítku na sušenky...

Máslové sušenky (vanilkové)

Suroviny: 350g polohrubé mouky, 150g mletého cukru, 130g másla, 2 vejce, 1/2 sáčku vanilkového cukru + 40g navíc kvůli vanilkové chuti, citronová kůra

Postup: Všechny ingredience smíchat a nechat v lednici 2 hodiny. Vytvořit sušenky pomocí razítek nebo vykrajovaček. V troubě péct na 160° asi 10 až 12 minut.

Razítko na sušenky DELÍCIA, 6 party dekorůSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)