MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

22 října, 2015

Domácí sušenky

čtvrtek, října 22, 2015 čeká na komentář

Recept je od Tescomy z letáčku, který byl přibalený k razítku na sušenky... Na první pokus opravdu spokojenost...

Máslové sušenky (vanilkové)

Suroviny: 350g polohrubé mouky, 150g mletého cukru, 130g másla, 2 vejce, 1/2 sáčku vanilkového cukru + 40g navíc kvůli vanilkové chuti, citronová kůra

Postup: Všechny ingredience smíchat a nechat v lednici 2 hodiny. Vytvořit sušenky pomocí razítek nebo vykrajovaček. V troubě péct na 160° asi 10 až 12 minut.


sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne