MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 února, 2019

Zatím jsem vám ukázala účty autorů, internetových knihkupectví, nakladatelství a oblíbených blogerů. V tom posledním případě jsem rozhodně ještě neskončila, mám stále z čeho čerpat. Ale aby byla malá změna, tentokrát přináším tři účty, kde ráda sleduji krásné fotky přírody a různých míst na Zemi. Však se sami koukněte ;-) Máte pro mě nějaký zajímavý tip?

 • earthofficial
 • natgeotravel
 • natgeo

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

 1. Ach jo, já bych tak chtěla umět fotit :D tyhle instagramové typy jsou super. Díky za ně :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsi sama. Taky vždycky koukám, jak je to pěkný :-)

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87