MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

24 února, 2019


Ahojky, jak jistě víte, byla jsem po celý týden určitým způsobem indisponovaná. Musela jsem si vybrat na to dovolenou a zůstat doma, protože jsem nechtěla neschopenku. Takže jsem víceméně celý týden ležela a odpočívala a tudíž pro vás nemám zase tak moc věcí k napsání. Využila jsem to jako opravdový relax, což znamená, že jsem ani nevysedávala tolik na blogu a internetu.

Ale něco málo určitě vyhrabu, tak jdeme na to... I když nebyla zrovna nejlepší nálada, snažila jsem se číst. Dočetla jsem Devět nocí, V pasti a Hlasy. Otevřela jsem i komiks Hobita, který budu vždycky po troškách po večerech louskat. Zatím mám jen pár stránek, takže vám k tomu bohužel víc neřeknu. No a dneškem počínaje začínám s posledním dílem Magnuse Chase, ať už konečně můžu uzavřít další sérii :-)Jelikož se blíží nový měsíc, doplnila jsem album na facebooku a přidala i článek s tipy na novinky. Já měla hned několik vyhlídnutých knih, ale opět došlo k nějakým přesunům. Takže na mě nakonec čekají asi jen tři - Jenom lidé, nový Lord John a Válečná smršť (poslední Rudá královna). A kolik knih máte na seznamu vy?

Jenom lidé Lord John a Ďáblovy ruce Válečná smršť

Jinak jsem se spíš koukala na filmy a seriály nebo prostě jen přepínala televizi. Mám pár nových snímků v hodnocení, ale to si nechám na příště. Udělala jsem i malý výlet do mladších let a zkoukla hned několik dílů Harryho Pottera. Ještě mi zbývají obě Relikvie, ale dost pochybuji, že bych to dnes stihla. Tak zase až bude chvilka času. Tohle mě nikdy neomrzí, i když ten konec je už docela depresivní... Už aby vyšlo další ilustrované vydání, ať si můžu udělat i čtecí repete :-D


A to je opravdu všechno. Jak říkám, tentokrát toho nemám tolik ke sdělení. Zítra už chci jít do práce, tak snad to zvládnu a rozchodím a ten moribundus ať si příště vezme někdo jiný... Tak zatím ahoj a jak se dostanu zpátky do rytmu, určitě budu zase aktivnější... ;-)

PS: To psisko je asi na suchý zip, pořád nalepená na mě :-P
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne