12 srpna, 2015

Jsem závislá. Veřejně to přiznávám. Prostě je to tak... Když jsem zjistila, že rapidně ubývá obchodů, kde se dá sehnat poslední díl série Nebe, musela jsem konat. Nakonec jsem knížku koupila v Neoluxoru. Objednala jsem přes net, získala jsem slevu za online nákup 10% a osobně vyzvedla. Samozřejmě jsem nesměla zapomenout i na další nekompletní sérii... :-D:-PSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Krásné přírůstky :) Připomněla jsi mi, že jsem sérii Nebe taky zatím nedočetla, a měla bych se poohlédnout po posledním dílu :) Přeji pěkné čtení :)

    OdpovědětVymazat
  2. Dějově mě ani jedna ze sérií nikdy nezaujala, ale pohled ja na ně doopravdy pěkný :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)