11 srpna, 2015

Chappie

úterý, srpna 11, 2015 čeká na komentář
Poster k filmu 
      Chappie
Čekala jsem něco na způsob Číslo pět žije, ale nakonec to bylo hodně jiné. Takový průběh byl opravdu překvapivý. Nejlepší byl asi konec, vůbec jsem nečekala závěr jako tento. Nicméně celý film byl pro mě spíše průměr... Vzhledem k tomu, že jsem si vůbec nečetla anotaci, nevěděla jsem do čeho jdu. No velké nadšení z toho nemám... Škoda...

Moje hodnocení:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)