08 července, 2015

Charlie Bartlett

středa, července 08, 2015 bez komentáře
poster
Právě jsem tento film dokoukala v televizi. Můžu říct, že to byla docela sranda. Jeden zvláštní kluk se snaží být mezi spolužáky oblíbený a dopadne to tak, že jim v podstatě dělá psychologa a radí jim s jejich problémy. Samozřejmě se věci zkomplikují, aby se dali znovu do pořádku. Ale tento film rozhodně nešetří legrací a vtipem. Docela jsem se nasmála v momentě, kdy například Charlie dostal léky od svého lékaře a pak běhal ve spodkách po ulici apod :-D Prostě, i když není film ničím zvláštní, stejně mě pobavil :-)

Moje hodnocení:Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)