11 ledna, 2015

Shrnutí týdne #26

neděle, ledna 11, 2015 bez komentáře
Minulý týden byl opravdu vydařený. Stihla jsem přečíst (pro mě rekordní) tři knihy - Večeře s vampýrem, Drakie, Čtyřka - Divergentní povídky. Knihy se mi líbily a detailní hodnocení a vyjádření najdete v článcích. Jinak na poště mě čekají čtyři nové knihy, takže zítra pro ně hned frčím. A momentálně mám rozečtený recenzní e-book Temné bratrstvo.

Opět začínám s pravidelnými příspěvky ukázek knížek. Je sice těžké shánět takové množství, protože tyto články jsou publikovány denně, ale dokud to půjde, budu v tom pokračovat. Třeba se někomu ukázky hodí v dalším rozhodování :-)

Rozhodla jsem se pro změnu hlavičky. Přesněji jsem tam jen přidala obrázek s knihami. Moc vyjádření jsem sice neměla, ale některým se to zalíbilo a většina teda chtěla spíš ten obrázek, než ten rámeček s textem, co tam byl dříve. Nevěděla jsem jaký obrázek mám zvolit, chtěla jsem trochu naznačit, že můj blog je o knihách, jelikož po otevření to nebylo pohledově zřejmé. Obvykle všude, kde zabrouzdám jsou obrázky s knihami v hlavičce, takže je hned jasné o co jde, ale já měla jen text... Tak snad si na to zvyknete... Uvidíme jestli nenajdu nějaký lepší obrázek...

To je asi zatím vše, hezký večer všem... A předem děkuji za komentáře :-)


A jako vždy na úplný závěr vás poprosím o podporu tohoto blogu. Moc vám děkuji
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)