MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 července, 2019

Simonem jsem se nechala strhnout díky nadšenému davu. Svou obyčejností a přístupem mě postavy této knihy hodně oslovily a tak jsem příběh téměř zhltla. Nedávno vyšel druhý díl, takže se moc těším i na něj, snad zůstane věrný původnímu duchu...

Recenze - Probuzení Simona Spiera | Holka mimo rytmus
 

Creekwood

 • Probuzení Simona Spiera  
 • Holka mimo rytmus


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Haha, nejkratší článek ever😁. Každopádně první díl mam stažený a snad brzo dojde i k jeho přečtení. Prvně jsem ale zaregistrovala film, vůbec jsem netušila, že je to podle předlohy.

  Verča ze Ztracena v Praze ║ RECENZE KNIŽNÍ SÉRIE JAK JSEM TĚ POZNALA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to jsou jen takové přehledové články (často hlavně pro mě :-P), kde připomenu nějaké knihy, často i hodně starší, hodím i odkaz na starou recenzi a tak ;-)

   Vymazat
 2. O Holce mimo rytmus jsem slyšela, ale nečetla jsem ani jednu knížku ze série. :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne