MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 července, 2019

Po dlouhé době jsem si konečně vyrobila záložky pro oblíbeného druida. Jelikož jde o knížky v menším formátu, musela jsem trochu poupravit rozměry záložek. U páté záložky jsem se konečně naučila dělat přechody dvou obrázků, tak snad se do budoucna ještě zlepším :-) Dole můžete opět vidět jak vypadají ke knihám. Tiskla jsem si je doma, takže nejsou tak krásné jako vyrobené od firmy, ale myslím, že je to dostačující... Vyrobila jsem už dopředu i pro další díly, které u nás snad vyjdou :-)

V těchto článcích najdete mnou vyrobené záložky, které tvořím hlavně pro sebe, ale dávám je k dispozici i vám. Nejčastěji jde o výřezy obálek českých či původních, sem tam využiji tvorby jiných lidí, obrázků z googlu či pinterestu. Na obrázcích si upravuji tvary, barvy, rozložení jednotlivých prvků nebo kombinuji více obrázků do sebe. Neoznačuji se tedy přímo a výhradně za jejich autora, jen z nich tvořím záložky. Také se tu mohou, v rámci štítku Kniha a její záložka, objevit kousky, které jsem si koupila, vyhrála nebo prostě dostala. Na konci článku najdete fotky mých knih, ke kterým si tyto záložky tvořím...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Och, wau, toto je úplne super nápad & hobby, zbožňujem ladiace záložky a tieto sú úplne ultraladiace.:) Skvelá práca!

    OdpovědětSmazat
  2. Kniha s názvem Praštěný zní strašně vtipně. :D Ale jinak mě série zaujala. A záložky jsou moc pěkné. :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87