MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

23 prosince, 2017

Krásné vánoce

sobota, prosince 23, 2017 20 komentářů

A je to tu. Další rok uplynul a přišly k nám vánoce. Někteří se konečně dočkali :-D. Většina z vás si určitě bude od zítra užívat vánoční pohody. Vychutnejte si dobré jídlo, bavte se s rodinou a mějte hezky strávený společný čas. Předpokládám, že nebudete tolik času trávit na sociálních sítích, takže vám to všechno přeji den předem. Ať najdete pod stromečkem samé krásné dárky. Ať se máte krásně. A brzy na viděnou... A ještě něco, foťte tu vaší domácí pohodu a udržujte hezké vzpomínky ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

20 komentářů:

 1. I Vám krásné svátky, hodně pohody, pod stromeček jen to co si přeješ a hlavně klid a pohodu.

  OdpovědětVymazat
 2. Aj tebe krásne sviatky a hromadu kníh pod stromčekom :D

  OdpovědětVymazat
 3. Také krásné a pohodové Vánoce a spoustu pěkných zážitků a knih v novém roce :-)

  OdpovědětVymazat
 4. I tobě krásné vánoce a šťastný nový rok. :) Do nového roku přeji jen to nejlepší (mimo jiné mnoho výborných knih) :))

  OdpovědětVymazat
 5. Přeji Ti šťastné a veselé vánoce :-)

  OdpovědětVymazat
 6. I tobě přeji krásné a pohodové svátky vánoční! :)

  http://boook-planet.webnode.cz

  OdpovědětVymazat
 7. Krásné Vánoce a svátky plné radosti a pohody i tobě :)

  OdpovědětVymazat
 8. Krásné Vánoce i tobě! Co bylo pod stromečkem? :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne