05 února, 2018

Minulý článek, kde jsem vám připravila odkazy na některé autory, které jsem našla, se vám docela dost líbil. Proto připravuji článek nový, tentokrát s nakladateli a knihkupci. To předpokládám pro vás nebude taková novinka, ale i tak můžete mrknout... Opět platí, že jde o odkazy, které jsem našla, takže pokud znáte nějaké další, budu ráda, když mi napíšete :-)

Nakladatelství Mladá fronta SlovartCZ #booklabCZ Vydavateľstvo SLOVART #booklab_sk Argo.cz Knihy Panteon Grada publishing Grada Slovakia Nakladatelství Albatros Albatrosmedia.cz Nakladatelství JOTA Nakladatelství Paseka Nakladatelství Anag YOLI.cz Nakladatelství Motto Knižní klub Knihy Omega PRESCO GROUP Mystery Press Nakladatelství Vyšehrad Nakladatelstvi FONTÁNA Nakladatelství DOMINO Práh odeon_knihy nakladatelství Plus KNIHA ZLIN Nakladatelství Fragment Nakladatelství Host CooBoo OneHotBook Kanzelsberger - dumknihy.cz Mega Knihy knihy.cz Bux.sk
ABCknihy Dobré-knihy.cz Kosmas Martinus.cz Martinus Knihy Dobrovský KNIHCENTRUM.cz Bux Knihkupectví LuxorSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Super článok, väčšinu vydavateľstiev sledujem, niektoré české nie, ale keďže od nich napr. nenakupujem, tak nesledujem, lebo je toho tak veľa a nedá sa mať prehľad vo všetkom :D Nedávno som objavila profil editora a prekladateľa z CooBoo a veľmi ma baví sledovať jeho príspevky (keby si sa chcela mrknúť @erik.k.editor )

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)