19 listopadu, 2016

Volného času mnoho není, ale přesto se snažím vždycky po kouscích něco vymalovat... :-) Takže jsem se pustila do nějakých nových obrázků, plus jeden co byl udělaný napůl z dřívějška...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

10 komentářů:

 1. Krásné obrázky! Omalovánky mě strašně lákají, ale ještě jsem se do žádných nepustila...očividně dělám obrovskou chybu! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherně vybarvené, obdivuji jak to stíháš :) Já jsem ráda, když vybarvím jeden, dva za měsíc :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Mám období kdy udělám hodně a pak třeba dva měsíce nic :-)

   Vymazat
 3. Krásné, už se taky těším na Magickou džungli, až se do ní pustím. Ta se mi od Johanny snad líbí nejvíc.

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)