02 září, 2016

Nová e-kniha na recenzi od Hostu. Rychle dočtu rozečtenou knihu a zítra se vrhám na tuto novinku...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

8 komentářů:

 1. Dnes mi dorazila, taky se na ni jdu vrhnout :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já až dnes. Dočítám Napůl divokého :-)

   Vymazat
 2. Tulák :) Toho snáď stretávam už všade. :D Kniha vyzerá zaujímavo a bavilo by ma ju vlastniť už len vďaka tej obálke, čo vyzerá ako Assassin's creed. :) Dúfam, že sa kniha bude páčiť a teším sa na recenziu. Prajem pekný deň :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obálka je skvělá a anotace mě nadchla. Doufám v to nejlepší...

   Vymazat
 3. Obálka vypadá dobře, snad je takový i obsah :) Jsem zvědavá na tvůj názor :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)