09 ledna, 2016

Můj seznam přání - knihy, které si chci koupit nebo přečíst. Meme z dílny Book Chick City...

Jedno z mých velkých očekávání letos. A nejen kvůli příběhu...

Silber: Das dritte Buch der Träume (Silber, #3)

Kerstin Gier - Třetí strříbrná kniha snů
Myslím, že by mělo jít o závěrečný díl série Silber. A i kdyby ne, rozhodně musím knihu mít, jednak abych se dozvěděla, jak to pokračuje a navíc se strašně těším, jak se u nás poperou s tou krásnou stříbrnou obálkou :-)


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)