02 října, 2015

Akce a soutěže #205

pátek, října 02, 2015 bez komentáře
Tak, rychle, dokud mám aspoň trochu chuť, sepíšu tento páteční přehledový článek...

Akce

  • Host - sleva 30% na knihu Flouk a Líla
  • eBux - e-kniha After: Polibek za 99,-
  • Dobrovský - sleva 100,- na knihy Agathy Christie
  • Neoluxor - sleva 20% při nákupu nad 399,- s O2
  • eReading - 50% sleva na vybrané krimi a detektivní e-knihy 
  • Rajknih - e-kniha After: Polibek za 99,-

SoutěžeSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)