20 června, 2015

Narozeninový dort

sobota, června 20, 2015 bez komentáře
Mamka měla v týdnu narozeniny, ale dostala jsem se k ní až dnes. No a včera jsem se pokoušela vyrobit dort :-P Dorty mi obvykle moc nejdou, takže je to nepečený dort s piškoty a ovocem, nahoře želé a polité čokoládou...


Dort nepečený 

Suroviny: 2 kysané smetany, 1 šlehačka, 1 vanilinový cukr, 5 vrchovatých lžic cukru moučky, piškoty, ovoce
Postup: Formu vymazat máslem, střídat vrstvy piškotů, ovoce, krému.

Použila jsem recept na nepečený dort. Pro jistotu jsem do něj přidala ztužovač, aby držel. Krémem jsem promazávala jednotlivé vrstvy piškotů a přidávala ovoce mezi ně i úplně nahoru. Pak jsem celý výtvor zalila želé a ozdobila čokoládou...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

štítky

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)