22 května, 2015

To abych si za chvíli našla další práci. Tašky se mi moc líbí, jen si ještě nejsem jistá, se kterou si udělám radost. Nejvíc se mi líbí asi ta s Harrym. Je hrozně vtipná :-D

Co bych si přála ke knihám - záložky, placky, věci do knihovničky apod... Tento projekt jsem si vymyslela sama.
  • taška Hobit
  • taška Harry Potter
  • taška Certified book addict

Taška The HobbitSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

  1. E-shop Knižní vesmír vypadá opravdu úžasně a právě nejvíc jsem okukovala ty tašky.. ale spíše ty jednoduché s nápisem, ale i tyhle vypadají dobře :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)