17 března, 2015

Tuto knížku jsem vyhrála. Nejdřív jsem si nebyla jistá, jestli to vůbec bude stát za to. Ale bylo to velké překvapení... Doufám, že brzy vydají další díly v češtině, protože já z této knihy byla naprosto nadšená :-) První kniha byla hodně překvapující. Moc se mi líbila a jsem ráda, že se mi dostala do ruky. Pěkně a svižně napsané. Plno akce a i trochu legrace. Opravdu hezky napsaná fantasy.
 

Sedm království

  • Výjimečná
  • Ohnivá
  • JiskřiváSdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentářů:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)