MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

30 října, 2022

Měsíc s knihou říjen

neděle, října 30, 2022 4 komentáře

 

Přečteno za měsíc

Celkový počet přečtených knih: 5
Celkový počet přečtených stránek: 1872

 
V říjnu jsem stihla pět knih, všechno docela průměrné tloušťky. Původně jsem měla v plánu re-reading, dva díly Harry Pottera, ale nějak mě zlákaly novinky na recenze a tak jsem se dostala do skluzu. Takže to budu dohánět postupně, nehledě na termíny...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. 5 knih za měsíc je parádní číslo :) A ty fotografie jsou naprosto parádní :) Já za říjen zvládla 3 celé a jednu jsem dočítala ještě ze září. :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji 🙂 Jj, 5 je super, i když bych samozřejmě byla radši rychlejší čtenář, vzhledem k restům 😁

      Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne