MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

02 března, 2020

Měsíc s knihou - únor

pondělí, března 02, 2020 2 komentáře
I nadále pokračuji v trendu nenakupování knih. Zatím se pěkně držím a nic nenosím domů. Ale už od března se začnou objevovat nové položky. Obvykle to vychází na knihu měsíčně, což je fajn. Ale samozřejmě teprve časem se ukáže, co nového nakladatelé připraví a co mě zláká. Do nových sérií se momentálně budu vrhat hlavně díky e-knihám a recenzákům. V nákupech mají přednost nekompletní série.


Za únor mám pouhé tři přírůstky a všechno jsou to recenzáky. Papírovou knihou je Příběh Christophera, která je přímo od autora. Dále dva ebooky - Šedé bastardy, což bylo výborné čtení a kde jsem hodně nahlodaná pořídit si i papírovou kopii (druhý díl by měl být příští rok); a čerstvě získaný kousek Králové Wyldu, které snad začnu tento týden číst :-) A to je prosím pěkně všechno. Držím se dobře, což? :-D
Celkový počet nových knih: 1 papírová, 2 e-knihyÚnor Celkově rok 2020
Koupené z vlastní kapsy: 0 3
Narozeniny, vánoce, svátek, za šablonu, výhry, za kupony, darované, co není z mé kapsy: 0 0
K recenzi: 3 6


Přečtené knihy

Se čtením to moc velká sláva nebyla. Nedávno jsem se rozhodla zaměřit žánrově úplně jinak a navíc zatím nebyla ta úplně nejlepší čtecí nálada. Sice čtu denně a po troškách, ale zatím to není moc vidět. Takže za únor přečteny pouze čtyři knihy...Celkový počet přečtených stránek: 1723Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Pěkné kousky. :) Příběh Christophera jsem též od autora obdržela a docela se mi líbil. :) Jen jsem si nemohla zvyknout na formu přímé řeči.

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne