MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

08 ledna, 2020

Opět přináším hromadu fotek z celého roku, spoustu z nich najdete na instagramu. Je to takový rok beze slov. Jen dodám, že fronta končí před vánoci, jelikož ty se vůbec nepovedly a v podstatě žádné nebyly. Ale i tak si myslím, že za rok jsem toho stihla hodně :-)

Počet fotografií: 155

Další fotky najdete na:
knižní instagram
Instagram

  osobní instagram
Instagram


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Krásné fotky! Líbí se mi, kolik je na nich (barevného) jídla a pejsků a knížek a tak. A že působí tak nějak ze života a ne dokonale naaranžovaně a nasvíceně a já nevím co. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak to mám ráda, reálné, ne umělé... :-)

   Smazat
 2. Fotky toho řeknou více než tisíc slov :) Moc povedené :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87