MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

16 listopadu, 2019

Řekla jsem si, že by nebylo na škodu, udělat si i jiný seznam přání než jen na knihy a suvenýry knižního světa. A proto vzniká tento článek, kde uvidíte seznam modelů, které bych chtěla do sbírky Mustangů. Některé už mám splněné a najdete u nich tedy odkaz na článek, kde jsou nafocené. Ještě nedávno jsem si naivně myslela, že mi zbývá jeden model a bude hotovo. A jak jsem se pletla, našla jsem ještě hromadu dalších. A díky tomuto seznamu budu mít alespoň přehled :-). 

Shelby Mustang GR 350H (1964) - hotový model


Mustang Convertible (1964) - hotový model


Mustang 2+2 Fastback (1965) - hotový model


Shelby GT 350R (1966) - hotový model


Mustang Boss 302 (1969) 


Mustang GT (2005) - hotový model


Shelby GT-H (2006) 


Shelby GT 500 (2007) - hotový model


 Mustang GT (2010)


Shelby GT 500 (2010)  - hotový model


Mustang Boss 302 (2013) - hotový model


Mustang GT (2014) - hotový model 


Kromě Mustangů mám postavené i jiné modely. Dříve jsem dostávala jako dárky cokoli, co komu padlo do oka :-D. A jaké máte koníčky vy?


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Zajímavý koníček, na který bych tě netipovala. :) Udělat si seznam je super nápad. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. díky, no občas někomu vytřu zrak, protože to je spíš chlapský koníček ;-)

   Smazat
 2. To je bezvadný koníček! Musí to být dost práce, ale výsledná sbírka je pak moc krásná podívaná (koukala jsem se na ten článek). :) Tak ať se ti podaří všechny modely sesbírat, sestavit a ať tě to baví! :)

  OdpovědětSmazat
 3. Pěkný koníček :-) Všechny s tímto obdivuji, protože já na podobné věci nemám trpělivost, až mě to někdy mrzí :-/

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87