17 března, 2017

Konečně jsem se dočkala a snad po měsíci mi dorazil recenzák. Takže se do toho můžu konečně pustit, ještěže to mám teď trochu volnější...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

14 komentářů:

 1. Tak ať se líbí! :) A ona má tahle série paperbacky? :O Nevím, proč jsem byla přesvědčená, že má pevnou vazbu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ony to jsou spis takove jednohubky, takze paperback je ok :-)

   Vymazat
 2. Pořád nad sérií váhám, ale láká mě dost, asi si počkám na recenzi i druhého dílu :-) Ať se líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Série mě zaujala už když vyšel první díl, ale ještě jsem se k ní nepropracovala. Snad časem :-) Ať se ti líbí, budu se těšit na recenzi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. prvni dil nebyl spatny, tak uvidim, co se vyklube v druhem...

   Vymazat
 4. Zaujalo mě to. Ještě někde v knihovně musím sehnat první díl.

  OdpovědětVymazat
 5. Dostala jsem ji, tak jsem zvědavá, jak moc autorka bude kopírovat HG i v druhém díle nebo jestli se vydá po své ose :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je otazka... urcite tam bude spousta podobnosti, zalezi na tom, jak moc se v tom clovek vrta...

   Vymazat
 6. Ať se líbí! Ráda bych se k této sérii konečně už "pročetla" :)

  OdpovědětVymazat
 7. Těším se na recenzi. Ať se ti líbí :)

  OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)