14 dubna, 2018

Další Mustang do sbírky hotový. V tomto případě to bylo lehké a rychlé (takže nemám ani moc fotek z postupu), protože karoserie byla vyjímečně už předchystaná. Aspoň jeden model ve vitríně bude tedy hezký :-P A už mi chybí poslední a mám hotovo...


Celá sbírka Mustangů... :-)
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Mé knihomolské já

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

2 komentáře:

  1. Super sbírka! V mém případě nevím jestli bych na to měla trpělivost, ale rozhodně se na to hezky kouká :D :) Jsi fakt šikovná:)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Děkuji. Ale jo, není to žádná hrůza udělat. Asi tak jako každá věc, kterou člověk tvoří...

      Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)