MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 dubna, 2018


Zdravím všechny, kteří přišli přečíst si další týdenní shrnutí. Máme tu nedělní odpoledne. Já se pomalu chystám na vaření večeře. V práci jsem toho moc sníst nestihla, tak si udělám dobrotu alespoň teď. Tak pojďme na to, ať to máme za sebou :-)

Minulý týden jsem si ve Stoklasovi vyzvedla objednávku, zase pár kousků na dělání záložek. Jednu jsem vytvořila mamce a jednu sobě. Ještě můžu udělat asi tři, protože víc háčků nemám, které buď věnuji do soutěže, nebo vezmu s sebou do Prahy na Svět knihy. Ale ještě uvidím...

I když mám už po dovolené a jsem tedy v pracovním provozu, tak jsem stihla dočíst Magnuse Chase, takže na blogu najdete recenzi. Rozečetla jsem Areston, kde jsem už v polovině. Jako jo, líbí se mi to, ale je to docela masakr. Jsem zvědavá, jak potom sepíšu článek o knize... :-) Mimo to jsem si napsala do Presco Group, jestli nemají něco, co by chtěli zrecenzovat. Jelikož beletrii moc nemají, hlavně kuchařky nebo dětské knížky, nakonec jsem dostala O obrovské hrušce, recenzi najdete zde.Duben se nám pěkně rozjel a jsme v polovině. Takže jsem přešla už na nový měsíc, co se týče knižních novinek. Doplnila jsem album, pokud to tedy někoho zajímá, tudíž květen už má sedmdesát plánovaných knih. Mrknout se můžete zde.

Včera se mi podařilo dokončit model. Nalepila jsem poslední dílky, nanesla poslední polepky a je to. Už mi chybí do mojí mustangové sbírky poslední auto. Na hotový model se můžete podívat v článku.


Velkou radost mi udělala mamka, protože se rozhodla letos jet se mnou do Prahy, právě na SK. Stačilo se párkrát zmínit, že tam bude Robin Cook, její oblíbenec a že by mohla mít podepsanou knihu a hned na to kývla. A zatím necouvla, ani když jsem ji varovala, jaké davy tam budou :-D Takže mám velikou radost a už celý ten náš výlet planuji. Ještě čekám na program, který by měl být příští týden, jak jsem zjistila. Doufám, že tam i někoho z vás potkám. Vezmu s sebou papírové záložky co mám ještě v záloze. Sice letos nebudu dělat žádné nové, ale myslím, že si vyberete, pokud na mě narazíte :-)


Zahrádka už mi taky pěkně kvete. Dokonce se mi uchytily i semínka, co jsem vykuchala z rajčat a paprik. Jsem zvědavá, co z toho vzejde nadále. Vypadá to slibně, nechám se tedy překvapit, jestli to zvladnou kytky po celé léto :-P


A to je asi vše. Už vás nebudu zdržovat. Mějte se hezky :-)


Přírůstky

 • O obrovské hrušce
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Maggie je božská :) A obdivuju ty Tvoje modely! Jinak u nás se taky pěstuje ostošest, tak uvidíme, co z toho bude :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji :-) Já letos řekla, že to bude poslední pokus a že jinak končím. Ale zatím je to zelený, tak dobrý. Navíc se mi líbí, že mi vylezly i semínka, že jsem nemusela kupovat sazenice. Takže zatím je to fajn :-P

   Smazat
 2. Já na SK také budu, tak se třeba potkáme :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87