07 června, 2017

Jedna hodně stará záložka, která patří mezi mé první pokusy... Recenzi najdete v tomto článku...


Královna má záložku mé vlastní výroby, kterou jsem si následně nechala vytisknout od jedné firmy. A Pax má jako záložku takovou kartičku :-) Recenze na obě knihy najdete zde a zde...Tuto rubriku jsem založila hlavně jako přehled mých knižních záložek. Už se v tom sama ztrácím a nevím, kde všude ty záložky jsou. Takže budu postupně fotit knihy z mojí knihovničky a k nim jejich záložky, které jsou v nich uložené. Některé jsem vyráběla, jsou staré nebo nové, vybledlé, některé jsou stažené z internetu, některé jsou koupené, některé darované a některé jsou vyhrané...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Na tuhle knížku si dělám zálusk už delší dobu :D hezká záložka, připomíná mi lodičku, kterou jsem jednou na střední poskládala a se spolužáky jsme ji celou popsali ^^

  OdpovědětVymazat
 2. Já mám záložky v děsným stavu, takže tichá závist :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a ja jich mam obvykle vic nez dost, takze je strkam do vsech knih :-)

   Vymazat
 3. Také si na knížku dělám zálusk. Její obálka mě děsně baví :D A záložku bych brala taky. Moc pěkná :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. diky :-) jj, kniha me nadchla v jedne recenzi a uz byla na seznamu :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)