07 června, 2017

Knižní přírůstky #153

středa, června 07, 2017 6 komentářů
Dnes se mi konečně podařilo dostat se do Dobrovského. S mamkou jsme si zašly do města a stavily se tam. Bohužel, se všemi těmi odklady mi vypršel jeden slevový kupon, nic nenabrečím, mohla jsem ještě ušetřit, ale budiž. Každopádně jsem si vzala Prozřetelnost ohně a Paní půlnoci. No a před chvílí zvonil pošťák, přišel mi balíček. Konečně mám i Plíseň, jediný recenzák v tomto měsíci. A to jen z důvodu, že jsem si o něj psala před 14 dny a teprve včera jsem dostala odpověď. Ale zase byli tak rychlí, že to dali na poštu ihned, takže včera objednáno a dnes dodáno :-) No a nakonec můžete vidět omalovánky se sovama, které jsem dostala od mamči :-D
Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Paní půlnoci bych si také chtěla přečíst, ale nejdříve musím ještě přečíst poslední díl série Nástroje smrti :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja uz mam prectene obe predchozi serie :-)

   Vymazat
 2. Prozřetelnost ohně na mě čeká v posteli, dneska se do ní konečně pustím. A na Paní půlnoci se neskutečně těším, určitě se do ní pustím o prázdninách. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja jeste nestihla ani Cisarovy cepele, snad brzy :-)

   Vymazat
 3. Skvělý výběr. :) Na obě knihy se taky chystám, momentálně čtu Císařovy čepele. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ja bych je rada tento mesic taky otevrela :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)