MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

12 července, 2020

Shrnutí týdne #310

neděle, července 12, 2020 čeká na komentář
Tento týden byl pro mě takovým nástupním po dlouhé dovolené. Ale naštěstí byl dost poklidný a velice rychle i utekl. Více takových dnů a budu spokojená :-D.

Od pondělí čtu nové Elementum od Jirky Dittricha. Kniha má cca šest set stran, takže si dokážete představit, že mi to trochu trvá. Jsem za polovinou a ještě se tím budu chvíli prokousávat, ale musím přidat. Následně na to se totiž musím pustit do recenzáku Rudé svitky magie, které mi taktéž v týdnu přišly. Už dlouho jsem nebyla ve světě lovců stínů, který už od puberty zbožňuji. Jsem tedy docela napjatá, jak se mi po tolika letech bude líbit. Samozřejmě mě čekají i celé Temné lsti, ale k tomu zase příště...Počasí sice není ideální a podle všeho ani letos žádná horka nehrozí. Podnebí se nám mění a letošní rok začíná být dost odstrašujícím příkladem toho, co lidi planetě způsobují. Nejen virus, ale i další škodlivé vlivy. Nicméně jsem si vybudovala relaxační balkon (pořád ještě na tom pracuji) a tak když na něm večer odpočívám, na takové věci zapomínám a mám hned chuť fotit oblohu... :-D
Nemám ve zvyku si moc připravovat články předem, protože pak je zapomínám publikovat. A to se mi stalo i teď. Takže se zpožděním jsem zveřejnila seznam knih na mém čtecím seznamu, které se chystají v červenci. Do oka mi padlo hned několik kousků, ale ke koupení zvažuji jen jednu knihu a to další knihu ze světa Shannary od Terry Brookse. Ale nejdřív bych si měla přečíst to, co mi leží doma, abych věděla, zda to stojí za to... Má někdo s touto sérií zkušenosti? Je to dobré?


V sobotu se u mě na chvíli stavila mamka. Stihla mě i vytáhnout do dvou obchodů, takže jsem si koupila třeba nové kalhoty nebo světýlka na balkon :-D. Trochu jsme pokecaly a pak zase jela domů. A zbytek víkendu se už tak nějak flákám. Snažím se číst, sem tam něco chvíli sleduji v televizi, ale docela jsem i dospávala týden, tedy především dneska. Včera jsem se vzbudila krátce po páté a pak už jsem nezabrala. Ale dnes jsem to dohnala, dokonce i po obědě. Jakmile mi nad knihou začala padat hlava, bylo to jasné jako facka :-P. Koneckonců, moje parťačka mě v tom podporuje ↓ ...


Jinak vám nemám co dalšího sdělit. Už mě čeká jen příští týden a pak zase dovolená. V práci nám chodí pomalu zboží na školu, takže zase budu okoukávat všechny ty pastelky a podobné papírenské blbiny, které se mi líbí, ale musím odolávat, protože na omalovánky už moc času opravdu nemám :-P. Takže, tohle jsou opravdu poslední řádky a ahoj příště...Články, které vyšly:


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87