MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

25 července, 2020

Knižní bannery 33

sobota, července 25, 2020 1 komentář
Dívala jsem se zpětně, kolik bannerů jsem si vytvářela k přečteným sériím a tyhle čtyři jsem ještě nedala online. Takže pokud stále někdo využívá takovéto ikonky, tady máte k dispozici další :-).


Série

Králové Wyldu - Nicholas Eames
Sedm kenningů - Kevin Hearne
Božská tragikomedie - Nathaniel Wonderful, Theodora Stonewall
Nejstarší kletby - Cassandra Clare, Wesley Chu

Inspirovala jsem se imlovingbooks.com a vytvořila nějaké ikonky, které jsem tam nenašla, protože jsem je potřebovala pro své účely :-) Dávám je tedy k dispozici i pro vás. Na původní obrázky nemám žádná práva, nenutím vás uvádět mě jako zdroj, ale prosím, abyste je alespoň nevydávali za svou tvorbu. Děkuji
Seznam mých sérií, které jsem četla, kde jsem tyto ikonky použila...


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

1 komentář:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne