MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

01 března, 2020


Loni na Humbooku, když jsem stála tu šílenou frontu na stánku Albatrosmedia, dumala jsem jakou Funko Pop si pořídím. Žadnou jsem doma ještě neměla a ani mě nenapadlo, že jsou tak velké. A mezi všemi těmi kolosy jsem našla jednoho mini Harry Pottera. Až doma jsem zjistila, že jde ale o klíčenku. Dlouho jsem ho měla v krabičce, až jsem si řekla, že ho nebudu takto schovávat věčně. Poutko jsem mu prostě z kebule odšroubovala a mám z něj mini Funko Pop, což se mi strašně zalíbilo. Je malý, roztomilý a nezabere tolik místa. Takže k němu můžu časem přidat další. Není jich sice takový výběr jako těch velkých, ale to nevadí :-)

Co bych si přála ke knihám - záložky, placky, věci do knihovničky apod... Projekt z mé hlavy :-)


 


   

   
Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

  1. Jako Funko pop mám nebo spíše jsem měla Lokiho jako klíčenku, než mi ho přítel zabavil, že ji dostatečně nevyužívám. :D Takže já teď sháním klíčenku Iron Mana či Rocketa a Lokiho si pak vezmu zpátky. :D

    OdpovědětVymazat
  2. Funko pop jsou super a jako klíčenky vypadají hodně dobře. Třeba takový Brumbál, nebo plesová Hermiona mě hodně nadchly. :)

    OdpovědětVymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne