MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

01 února, 2020

Měsíc s knihou - leden

sobota, února 01, 2020 6 komentářů
Leden mám tak trochu recenzní. Ujela jsem akorát s jedním nákupem, který nebyl plánovaný. Ale neustále mi to leželo v hlavě, až jsem nakonec zaběhla do Levné knihy a ty tři kousky si pořídila. Kdyby jich nebylo, byl by to dokonalý šetřící měsíc :-P.


A co mám nového? Neodolala jsem nad vychvalovanou Alison Weir a pustila jsem se do série o manželkách Jindřicha VIII. Obálky jsou opravdu krásné, tematicky mě to hodně zajímá, tak proč si neudělat prvním novoročním nákupem radost...

Kateřina Aragonská: Pravá královna | Anna Boleynová – Králova posedlost | Jana Seymourová - Laskavá královna


Těsně před nákupem jsem si napsala o první díl na recenzi v elektronické podobě, ale jelikož to bylo v pátek, kniha mi na víkend nestihla dorazit. Nevadí, momentálně ji tedy louskám na čtečce, která je poněkud lehčí.

Kateřina Aragonská: Pravá královna


A nakonec následují dva recenzáky přímo od autorů, kteří mě poprosili o přečtení jejich knih. První z nich už mám dočteno a sepsáno a na druhou se teprve připravuji :-)

Tajemství osmého města: Signál naděje | Aglajina zem


Celkový počet nových knih: 4 papírové, 2 e-knihyLeden Celkově rok 2020
Koupené z vlastní kapsy: 3 3
Narozeniny, vánoce, svátek, za šablonu, výhry, za kupony, darované, co není z mé kapsy: 0 0
K recenzi: 3 3


Přečtené knihy

Přečteno mám opravdu málo, doufala jsem, že to bude lepší. Sice jde o pět knih, ale na počet stránek je to slabé. Mám rozečtené dvě knihy, ale trošičku jsem se zasekla. Příští měsíc musí být lepší ;-)Celkový počet přečtených stránek: 1347Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Jindra a jeho manželky...to se vůbec nedivím, že jsi neodolala!:D Ty obálky vypadají moc hezky, čte se to dobře?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To ano, I když mi chybí nějaké gradování děje. Je to spíše takové výpravné.

   Smazat
 2. Knihy od Alison Weirové jsou skvělé a tanhle série není výjimkou. :) Přeju ať se líbí. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Tak to já bohužel neměla šetřící měsíc ani trochu a únor vypadá stejně :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pokud se budu drzet planu, tak prvni nakup asi duben :-P

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne