MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

07 února, 2020

Po dlouhé době opět fotím knihovnu a všechny její cetky. Tentokrát i s malou knihovničkou se starými kousky. Po zkušební době, kdy jsem všechny knihy hezky vyskládala jako noty na buben, jsem se opět vrátila k systému, kdy některé z nich na policích leží. Tento celkový vzhled se mi pak mnohem více líbí, není to tak obyčejné a navíc jsem ušetřila i další místo :-)
Fotila jsem novým mobilem, takže doufám, že už je to hezčí a ostřejší. Nejdříve tu je celkový pohled, pak jednotlivé police, stará knihovna a na závěr nějaké plátěné tašky, které se mi podařilo nasbírat. A doufám, že se k nim letos přidá i ta ze Světa knihy. Nesmím na ni zase zapomenout :-D

"Tento projekt má na svědomí Abyss"


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

7 komentářů:

 1. Tak to je pecka! Moc pěkná knihovna!!

  Já teď ke knihám HP začala sbírat pop funko figurky a hned to vypadá lépe :D

  OdpovědětSmazat
 2. To je taková nádhera. Nedovedu si tedy představit na tom utírat prach, ale vážně nádherná knihovna.
  Beauty of pink / Knižní regál

  OdpovědětSmazat
 3. Tyjo, to je knih a věcí. Ty polštářky jsou super :)
  Já ještě na svoji knihovničku v novém bytě čekám, tak jsem zvědavá, jak dopadne výsledek u mne :) Zatím knížky sídlí na zemi :(

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87