MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

03 února, 2020

Čtecí plány na únor

pondělí, února 03, 2020 6 komentářů
Samozřejmě, že první měsíc v roce se mi výzva vůbec nepovedla zdolat. A tak dumám, jestli má vůbec cenu si nějakou takovou laťku stavět. Tak to ještě zkusím a uvidím. Tentokrát mám v hledáčku dvě knihy, na kterých bych měla zapracovat, protože předchozí díly jsem k nim četla už hodně dávno a bude zázrak, pokud si vzpomenu na obsah :-D

Únor

Splněno  Název knihyAutorPočet stran
-
Prozřetelnost ohně
Brian Staveley524
-
Trůn lebek 640Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Já zjišťuji, že je lepší si plány nedávat :D Hlavně ne čtecí :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi ano. Mám akorát roční vyzvu, abych nebyla úplný lenoch, ale jinak mi to nejde dodržet :-D

   Smazat
 2. Démonskou sérii bych si hodně ráda přečetla. Takže ti děkuji za připomenutí. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Já plány raději vůbec nemám. Ani nevím, kolik knih jsem vlastně loni přečetla a to jsem si chtěla dělat shrnutí, protože mě strašně baví je číst... a jak to dopadlo... každopádně jsme se teď po zkouškovém konečně dokopala zpátky ke čtení a mám z toho strašnou radost :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto vše zaznamenávám na knižníknižní databázi. Někdy mámmám problém vzpomenout si, jestli nějakou knihu mám doma 😁

   Smazat
 4. Budu držet palce ať se plány podaří splnit. :)

  OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87