MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

07 prosince, 2019

Tak jo, nějak mě ten Zaklínač polapil. A to jsem se tomu čtení docela vyhýbala. Takže jsem našla několik zajímavých suvenýrů. Akorát ty medailony by to chtělo sehnat někde jinde, protože jsou hooodně drahý :-)

Co bych si přála ke knihám - záložky, placky, věci do knihovničky apod... Projekt z mé hlavy :-)

  Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

  Lucy Lillianne
  V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

  3 komentáře:

  1. Manžel by chtěl Pop funko figurku Witchera :D Ale teď byla všude vyprodaná :D:D

   OdpovědětSmazat
   Odpovědi
   1. Tady je Funko Zaklínač k dispozici: https://www.xzone.cz/figurka-zaklinac-geralt-funko-pop a nebo tady: https://www.gameexpres.sk/figurka-zaklinac-geralt-funko-pop-h-28095.html

    Smazat
   2. Knihy pod lupou: Nedivím se, díky seriálu stoupá popularita...

    Smazat

  Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
  @lucylillianne

  @luculi87