26 srpna, 2016

Největší radost tohoto týdne je zaručeně výhra u Ailin. Ještě jednou moc děkuji, balíček je naprosto skvělý :-) Všechny ty drobnosti, co tam dala, prostě paráda...A pak ještě dvě e-knihy, které jsem ukořistila díky akci na eReading... Je mi to už blbé, ale opět byly zadarmo. Ale kdyby tam dali fakt nějakou dobrou fantasy za dobrou cenu, tak bych to brala, ale to jsou samé thrillery a romantické knihy a celkově četba, kterou nemusím...Sdílení článku:
Sdílet emailem Sdílet gmailem Sdílet Facebookem Sdílet Googlem Plus Sdílet Twitterem Sdílet Pinterestem Sdílet Tumblrem Sdílet Bloggerem Sdílet Wordpressem Sdílet whatsappem

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

12 komentářů:

 1. Po Krásném zlu jsem nedávno pokukovala, ale nakonec jsem se rozhodla ho nevzat, takže se budu těšit na případnou recenzi :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ten balíček je naprosto skvělý! Gratuluji k výhře ;)

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluji! :)
  Hele, knihy zadarmo - ber všechno. :D

  xxx
  dream-little-dream.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. Gratuluju k výhře, a knihy ? Souhlasím, taky bych brala :-D Ať se líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem ráda, že se Ti balíček tolik líbil :).

  OdpovědětVymazat
 6. Krásné zlo stojí u mě hodně vysoko na žebříčku TOP knih :3 Ostatní na něj moc pozitivní názory nemají, ale tady opět platí moje pravidlo: Co se ostatním nelíbí, já miluji a naopak :D
  Každopádně akce na ereadingu také využívám a obě mám také doma... vlastně ve čtečce :D
  Přeji pěkné čtení :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky :-) No jsem na knihu zvědavá, ale zatím není v pořadníku :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv a potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)