MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

04 května, 2016

Záložky na veletrh

středa, května 04, 2016 17 komentářů
Dnes ráno jsem zrovna odcházela do práce, obutá, oblečená a zrovna někdo zvonil. Ani jsem to nečekala tak rychle, ale přišly záložky, které jsem si nechala spaceiálně pro Svět knihy vyrobit. Spousta lidí píše, že bude vyměňovat mezi sebou a pokud se mi podaří se s někým potkat a dát do řeči, budu taky připravená :-D Jedná se o rub a líc, tedy dvě strany záložky. Obrázky jsou dělány tak, aby byly použitelné i samostatně...

Moje tvorba.

Kopírovat se zdrojem!Rozměry jsou upraveny pro tisk na webu, kde si nechávám záložky vyrábět - 24print.eu... Kvalita odpovídá obrázkům, které byly na internetu k dispozici.

Veškeré obrázky pochází z internetu, kde jsou některé určeny k volnému stahování či přímo k úpravám. Na záložkách si upravuji tvary, barvy, rozložení jednotlivých prvků nebo kombinuji více obrázků do sebe. Obrázky tedy nejsou celé mojí tvorbou, ale především úpravami...


 


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

17 komentářů:

 1. Jsou moc krásné, jen mě tak napadá, jestli je to tvoje vlastní tvorba, nebo jsi obrázky stáhla z internetu, je potřeba si dát pozor na autorská práva.
  Když jsem si dělala svoje záložky, tak jsem používala svoje fotky, právě proto, abych se bála, že by z toho mohl být problém :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obrázky nejsou moje, jsou upravené, ale byly poskytnuty na určité stránce pro další úpravy a tvorbu...

   Vymazat
 2. Krasne. Nejsem fanda papirovych zalozek, ale chapu to nadseni :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaké záložky maš raději? :-)

   Vymazat
  2. ja ano, ale nejsem sberatel jako takovy, ja jen potrebuji pro kazdou knihu zvlast :-)

   Vymazat
 3. Moc povedené :) Pořádně si to tam užij! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Jsou nádherné. :) Snad tě tam potkám, abych mohla jednu také dostat... :)

  OdpovědětVymazat
 5. Zalozky jsou opravdu nadherne :-)

  OdpovědětVymazat
 6. Nádherné záložky! Kde tě najdu? :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji. Ještě nevím, jestli si vezmu vizitku nebo budu inkognito :-D případně prozradím, co budu mít na sobě :-)

   Vymazat
 7. Nádherné :) Nechápu, jak je možné, že se ti je nepodařilo rozdat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vzhledem k tomu, že jsem narazila jen dva dva blogery, tak mi všechno zůstalo...

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne