MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

05 května, 2016

Knižní přírůstky #90

čtvrtek, května 05, 2016 4 komentáře
Včera mi přišla nová e-kniha na recenzi. Zaujalo mě, že jde o příběh Jacka Rozparovače. Nejspíš ji načnu, ale nechám si ji hlavně na cestu na Svět knihy, abych nemusela tahat papírové bichle :-DPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

  1. Vypadá to na zajímavý kousek, jsem zvědavá, jak se ti kniha bude líbit, ráda bych si ji také přečetla :)

    OdpovědětSmazat
  2. Jack Rozparovač mě docela dost zajímá. Jsem zvědavá, jak se ti bude kniha líbit :)

    OdpovědětSmazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne