MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

15 července, 2019

Relaxační omalovánky #54

pondělí, července 15, 2019 11 komentářů
Po hodně dlouhé době zase objevuji omalovánky. Nejlepší je, vzít si je k televizi. Alespoň mám kulisu a když už nemůžu, dám si pauzu a sleduji film. Nevím, proč jsem to odkládala tak dlouho, ale začíná mě to zase bavit :-)

Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

11 komentářů:

 1. Hrozně se mi líbí ten motýl! :)
  Já relaxačním a antistresovým omalovánkám nepropadla nikdy, ačkoliv jako malá jsme omalovánky milovala. Teď mám doma tak všehovšudy tři sešity, z toho jedny jsou ke Skleněnému trůnu ... Ale nějak se nehrnu do vybarvování ... Ale budu mít brzy tři týdny dovolenou, tak snad se k nim dostanu :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Překlep - dva týdny dovolenou :D Ne tři (i když to bych brala)

   Smazat
  2. Tak já nad tím taky nesedím pořád :-D Ale když mám čas a chuť, tak mám alespoň z čeho vybírat. Skleněný trůn a taky Měsíční kroniky bych brala :-D

   Smazat
 2. Na omalovánky to chce mít náladu. :) Připomněla jsi mi, jak dlouho jsem je zanedbávala. To budu muset napravit. :) Všechny obrázky jsou krásné, nejvíc se mi ale líbí první s listy. :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jo, též mám omalovánky a sem tam k nim zatoulám. Snad nejvíce jsem na nich zapracovala během zkouškového. :D Ale teda poslední dobou na ně mám chuť, takže se asi k nim vrátím.
  Ale máš je tedy krásně vybarvené. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, ale je to úplné obyčejné. Nejsem žádný umělec. Představu bych měla úplně jinou...

   Smazat
 4. Taky je stále mám a jednou za čas je vytáhnu a zkouším. Naposledy jsem měla malovací náladu někdy na jaře. I na insta jsem dávala pár obrázků. Omalovánky si jednou za čas nové pořídím. Mám doma i takové, které mám jen na kochání a nemám odvahu se do nich pustit. Ve svém koutku mám i stále připravené oblíbené pastelky a krouhátko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já se teď pustila do Cizinky, tak jsem zvědavá, co stvořím :-)

   Smazat
 5. Omalovánky mám strašně ráda, i když na ně moc času nemám. A většinou to pak mám tak, že prostě během pár týdnů vybarvím celý sešit, a pak zase půl roku/rok nic. :D Ráda u toho poslouchám audioknihy. :)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. taky vždycky maluju několik obrázků a pak pár měsíců nic...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87