MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

04 července, 2019

Játra na cibulce

čtvrtek, července 04, 2019 čeká na komentář
Ať se snažím sebevíc, nikdy to nebude vzhledově a chuťově jako od mamky. Ale jíst se to dá. Jsem hrozný kuchař, ale hlady netrpím. Takže omluvte tu fotku, ale prostě játra jsou játra :-)

Játra na cibulce

Postup: Osmažíme cibulku, přidáme nakrájená játra. A osmažíme. Přidáme vodu, sůl, pepř a kmín. Povaříme do měkka. Před koncem přidáme majoránku. A na závěr zahustíme hotovou jíškou či vodou smíchanou s moukou...

sledovat mě také můžete na instagramu díky #lucylilliannevari a #lucylilliannepece
nebo vše pohromadě #lucylilliannevkuchyni


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

0 komentář(ů) v diskuzi:

Okomentovat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne