MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

04 července, 2019

Kovové záložky

čtvrtek, července 04, 2019 4 komentáře
Mám tu zase pár výtvorů, které jsem ve volné chvíli slepila, ale s článkem jsem dost pozadu. Dvě záložky pro mamku a jedna jako odměna za získání autogramu autora...


Další záložka vznikla jako výhra do soutěže. Po dlouhé době jsem něco malého vypustila do světa, doufám, že se záložka líbila :-)


A nakonec tu mám dvě záložky, které jsem vytvořila pro kolegyňku k narozeninám. Moje záložky se jí hrozně líbí a prý je chce každé narozeniny a vánoce :-D



Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Vytváříš naprosto nádherné záložky. Vždycky je obdivuji. :)

  OdpovědětSmazat
 2. Tak zrovna kovové záložky vůbec nepoužívám, ale ty cos vytvořila jsou krásné ♥

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ja používám občas, ale spíše mi zdobí knihovničku :-)
   děkuji :-)

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)




@lucylillianne

@luculi87