01 května, 2019

Měsíc s knihou - duben

středa, května 01, 2019 3 komentáře
Duben máme úspěšně za námi a tak jsem sestavila přehled z knižního světa. Tentokrát mám první nákupy z vlastní kapsy za letošní rok, protože jsem využila akce u dobrovského. A nesmím ani zapomenout na recenzní knihy. Se čtením to naopak bylo bídné. Tak jdeme na to, držte si klobouky. Ne, kecám, ale mrkněte ;-)


Jako první začnu se spoluprácemi. Dva papírové kousky v podobě posledního dílu Akt Themis - Jenom lidé a pak jsem neodolala a vyzkoušela tolik vychvalovanou Dívku v ledu... Knihy to byly dobré, ale ani jedna mě nenadchla naplno.


Stále jsem uvažovala, jestli jít do téhle série i v papírové verzi. A jelikož bylo rozhodování dost těžké, nakonec jsem si vzala ebook Pomsty jednooké letkyně k recenzi, že se nejdřív přesvědčím. No, zatím stále nevím, ale poslední díl to jistí :-)


Nakonec tu mám dvě e-knihy, poslední dva díly Ohniváka, mám to tedy i doma v papírové verzi, ale to nevadí. Takto mám k dispozici i digitální verzi, abych mohla číst třeba po cestě do/z práce, případně o přestávce v práci a tak podobně. Ve čtečce se to vždycky hodí :-)A teď k těm slavným nákupům. Díky speciální akci jsem získala tyto čtyři knihy za pouhých sedmdesát korun, tak to neberte. Na Zrcátko jsem slyšela spoustu chvály, Metoda 15/33 a Shannarův meč mě lákají už nějakou dobu a Hluboký hrob je už spíš takový bonus :-P Za ty peníze jsem rozhodně spokojená. A to je vše... Co je nového u vás? Čím jste si udělali radost? :-)

Celkový počet nových knih: 6 papírových knih, 3 e-knihaDuben Celkově rok 2019
Koupené z vlastní kapsy: 4 4
Narozeniny, vánoce, svátek, za šablonu, výhry, za kupony, darované, co není z mé kapsy: 0 19
K recenzi: 5 13


Přečtené knihy


Celkový počet přečtených stránek: 1706Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

3 komentáře:

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)