MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

13 května, 2019

Cassandra Clare je pro mě docela oblíbená díky sériím Pekelné stroje a Nástroje smrti. A Holly Black znám jen z jednoho 'setkání'. Kniha nakonec nedopadla tak špatně, i když nebyla nijak suprová. Bylo pro mě docela zklamáním, že obsahovala spoustu podobností s Harry Potterem nebo podobnými knižními hrdiny. Ale kolik takových knih už jsem potkala... Svým způsobem je to klidné, jednoduché čtení, které potěší a hlavně se nezabývá žadným klišé dnešních ya knih...

Recenze - Železná zkouška | Měděná rukavice | Bronzový klíč | Stříbrná maska | Zlatá věž
 

Magisterium

 • Železná zkouška
 • Měděná rukavice
 • Bronzový klíč
 • Stříbrná maska
 • Zlatá věžPokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

4 komentáře:

 1. Tuto knihu jsem si chtěla koupit, tak aspoň vím, že mám počkat, až bude k půjčení v knihovně :).

  OdpovědětVymazat
 2. Tahle kniha mi byla mnohokrát doporučována, tak snad si na ni najdu čas :) A snad bude stát za to celá série :)

  OdpovědětVymazat
 3. Přiznávám bez mučení - od Cassandry Clare jsem ještě nic nečetla. Vůbec mě tyto série nelákají. Ale vím, že mojí segře se strašní líbí Nástroje smrti tak si to od ní možná půjčím. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. já její knihy začala číst někdy v době, kdy mi bylo 15 nebo 16 a od te doby jsem na její styl zvyklá a baví mě .-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne