MŮJ ZÁPISNÍK

RECENZE KNIH

FILMOVÉ A SERIÁLOVÉ HODNOCENÍ

PEČENÍ A VAŘENÍ

17 července, 2018

stopnuto cz nakladatelstvím

Jedna z mnoha ulovených knih ve Světě knihy, jen aby se neřeklo :-D Ale po dalším dílu se slehla zem. Otázkou je, zda se do toho vůbec pouštět...

Recenze - Kázání ohně
 

Kázání ohně

 • Kázání ohně  
 • The Map of Bones 

Tato rubrika vznikla jako přehled především pro mě. Sice by bylo stejně fajn to mít napsané někde v notýsku, ale takhle to mám hezky přehledné, nafocené a přístupné z jakéhokoli místa planety :-P Sranda. Tak jo, původně jen pro mě, ale časem i trošku pro vás ;-)


Pokud vás článek zaujal, můžete sdílet

Lucy Lillianne
V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Obálku má ale perfektní! Jinak mě taky štve, když se tady vydá jeden, dva díly z trilogie a zbytek ne, protože malá prodej.. Když je ten díl ukončený, tak se to ještě dá překousnout, ale jak to má otevřený konec, tak je to v háji.

  OdpovědětSmazat
 2. Tohle dokáže vždycky děsně vytočit. A zrovna na tuhle sérii jsem měla celkem spadeno...

  OdpovědětSmazat
 3. Já popravdě nedokážu pochopit, jak to někdo může udělat. :) Když už jednou vydávají sérii, tak ať jí dovydají...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. oni totiz vsechno vidi v cislech... kdyby se snazili o lepsi marketing a propagaci, nemeli by furt tak maly odprodeje...

   Smazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho, často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo pro mě ztratí pár vteřin života :-)
@lucylillianne

@luculi87