21 července, 2018

Filmy, které se chystají do kin zaujaly mě buď svým obsahem, hereckým obsazením nebo dalšími detaily... A co vy, máte nějaký další tip?

poster poster poster poster
poster poster

Tahle série, pokud bych tomu tak měla říkat, sice už dávno není to, co na začátku. Ale vždycky se k tomu prostě přichomítnu a stejně se podívám i na další. Tom už taky není až takový švihák, ale na svůj věk to pořád zvládá :-P

Tohle snad ani nemusím komentovat. Na pokračování jsme čekali dlouhé roky a konečně je to tady...

Dystopie, postapokalypsa, apokalyspa, říkejte si tomu jak chcete. Prostě, svět už není co býval a hrstka přeživších musí bojovat o život. To mě baví :-)

Tohle nevím, jestli bude za to stát, ale vyzkouším to díky Mile Kunis, se kterou mám filmy opravdu ráda. Umí svoje role zahrát opravdu velmi dobře a především zábavně... Jo a hraje tam Jamie Fraser alias Sam Heughan :-)

Doba ledová... Víc nezkoumám. Ale obálka skvělá...

Tohle určitě bude šílenost, ale hraje tam Keanu, tak to zkusím. Ale neručím za to, že to zvládnu do konce...


Sdílení článku:

Autorka článku:

Lucy Lillianne V posledních letech jsem neskutečně podlehla knihám. Nejen jejich čtení, blogování o nich, ale i nakupování. Ráda si rozšiřuji knihovničku a velice mě mrzí, když vidím tolik knih, které nemohu mít. Přesto jsem ráda za každý kousek, který se mi dostane do rukou. Nicméně největší radost mi dělají žánry fantasy a sci-fi, v poslední době hodně ujíždím na apokalyptických a dystopických knihách a když si potřebuji odpočinout, často sáhnu po nějakém thrilleru nebo jiné napínavé četbě... Samozřejmě nepohrdnu ani lehčí četbou. Nejméně mě lákají romantické knihy, i když i tam občas dojde k nějaké výjimce. Doufám, že čtení mě bude bavit ještě dlouho, protože můj seznam je téměř nekonečný... :-)

6 komentářů:

 1. Tak mě asi nejvíc zaujal právě ten Špion, který mi dal kopačky. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Hmm, asi bych oželela vše, Cruise nemusím, animáky taky ne (až na výjimky), možná jedině fakt toho Špiona, jak zmínila výše Anežka... Jo a u té obálky, jak je Keanu, jsem zprvu myslela, že to je Kevin Sorbo a normálně se lekla :D :D :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak Tom Cruise je jasná volba, teď nově mě zaujaly ještě Temné síly a dobře vypadá i Alfa :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj přesně. Samozřejmě nebudu čekat moc a třeba budu překvapená :-)

   Vymazat

Každý vzkaz pro mě znamená mnoho a často vykouzlí úsměv na tváři a rozhodně potěší. Děkuji každému, kdo kvůli mě ztratí pár vteřin života :-)